czerwono-żółta:

 

- Bienenweide ® Hellro -.  odmiana miododajna  z kolekcji Tantau przyjazna owadom zapylającym. 

 


czerwone:

- Bienenweide ® Rot- kwiaty ciemnoczerwone, puste (śr.4 cm).Wysokość Wysokość 50 cm. Róża bardzo zdrowa ,powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów. Nadaje się do uprawy w donicach. Odmiana miododajna  z kolekcji Tantau przyjazna owadom zapylającym. 

https://www.rosen-tantau.com/bienenweide-rot/

 

- Coral Pixie® - kwiaty ciemnoczerwone, pełne (śr.4 cm) .Wysokość 50 cm. Odmiana trwała ,powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów .Róża polecana do uprawy doniczkowej. NOWOŚĆ W OFERCIE NA 2022r  [NIEDOSTĘPNA]

https://phenogenoroses.com/rose-collections/pixie%C2%AE-collection/

 

 

czerwono-białe:

 

-Little Artist®-kwiaty czerwone z białym środkiem, półpełne(4 cm) zebrane w liczne kwiatostany. Pachnąca odmiana powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów. Nadaje się do uprawy w donicach. Wysokość 40 cm.  [NIEDOSTĘPNA]

 

 

pomarańczowe:

- Bienenweide Mango®- kwiaty pomarańczowe ,pełne (śr.4cm).Wysokość 50 cm. Pachnące kwiaty pojawiają się na krzaku do pierwszych mrozów. Odmiana miododajna  z kolekcji Tantau przyjazna owadom zapylającym. NOWOŚĆ W OFERCIE NA 2023r

https://www.rosen-tantau.com/bienenweide-mango/

 

herbaciane:

- Sweet Wonder ® kwiaty pomarańczowo-różowe,bardzo pełne w angielskim stylu (śr.6 cm). Wysokość 40 cm.Odmiana zdrowa,powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów.

 

 

 

- Bienenweide ® Apricot - odmiana miododajna z kolekcji Tantau przyjazna owadom zapylającym.  

 

 

różowe:

- Bienenweide Bicolor ® - kwiaty różowe z kremowym środkiem (śr.4 cm). Wysokość 50 cm. Róża idealnie nadaje się do uprawy w donicach. Zdrowa ,powtarzająca kwitnienie odmiana z serii róż miododajnych, przyjaznych owadom zapylającym. 

 

https://www.rosen-tantau.com/bienenweide-bicolor/

 

 

- Giesebrecht -kwiaty różowe z białym środkiem,małe (śr.3 cm).Wysokość 40 cm.Odmiana powtarza kwitnienie do póżnej jesieni. [NIEDOSTĘPNA]

 

 - Coralin ® -

 

żółte:

 

- Bienenweide ® Gelb- odmiana miododajna z kolekcji Tantau przyjazna owadom zapylającym.

 

 żółto-czerwone:

  - Bienenweide® Fruity - kwiaty żółto-pomarańczowe (śr.4 cm)Wysokość 50 cm. Odmiana odporna na choroby grzybowe i niskie temperatury. Róża powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów. Roslina może być uprawiana w donicach.  Odmiana miododajna z kolekcji Tantau przyjazna owadom zapylającym. 

Zdjęcie dostępne na stronie Tantau  : https://www.rosen-tantau.com/en/rose-bienenweide-fruity/

 

                                                       fioletowe:

 

-Lavender Pop®-kwiaty różowo lawendowe, pełne (śr.4 cm).Wysokość40 cm. Odmiana zdrowa, powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów. Róża polecana do uprawy w półcieniu. 

 

białe:

 

-Snow Cap ® - kwiaty białe pełne (śr.4 cm).Wysokość 40 cm. Odmiana powtarza kwitnienie do pierwszych mrozów. Róża nadaje się do uprawy w donicach.